Rijsoord JO13-1 - Rijsoord JO11-1 11-0

Doelpuntrijke wedstrijd voor JO13-1

RIJSOORD – Zaterdag 7 November 2020 werd op een zonovergoten sportpark aan de Vlasstraat,  de wedstrijd gespeeld tussen Rijsoord JO13-1 en JO11-1. Afgelopen week versloeg JO11-1 nog de JO13-2 dus JO13-1 wist dat ze aan de bak moesten. De wedstrijd stond onder leiding van Jan IJsselstein. 
 
Vandaag werd er volgens de regels van de JO11 gespeeld. Dat was in de 1e minuten goed te merken aan de mannen van 13-1. Spelen op een half veld en indribbelen bij een uitbal. Ook het samen spelen zat er nog niet helemaal in in het begin. In de 4e minuut was daar toch de 1-0. Ferre Klootwijk kwam naar binnen en met een van richting veranderd schot viel de bal achter keeper Bradley van 11-1. Hierna ging het spel op en neer. Na 10 minuten werd er gewisseld,  er kwamen 6 andere spelers het veld in. De opdracht aan deze mensen was om meer combinatie voetbal te spelen. Dit gebeurde ook. Er volgde leuke combinaties maar het leverde geen grote kansen op. Pas na 25 minuten spelen viel de 2-0. Jayden Riesmeijer kreeg een niet te missen kans en schoot de 2-0 binnen. Niet veel later schoot Jayden ook de 3-0 binnen.
 
In de rust werden de puntjes op de i gezet en afgesproken om nog beter te gaan samen spelen.
 
JO13-1 begon sterk aan de 2e helft. Met goed combinatie spel werd er geprobeerd de score op te voeren. Dit gebeurde in de 33e minuut door Pascal van den Hoek (4-0), in de 37e minuut door Senne (5-0) en Joep scoorde uit een snelle counter de 6-0. Weer werden er 6 spelers gewisseld.  Dit bleek de genade slag voor JO11-1.  Binnen 5 minuten tijd liep de score uit naar 10-0 door doelpunten van Ferre Klootwijk en 3x Wahkeem Wever.  Hierna volgde nog de 11-0 van de voet van Jayden Riesmeijer. 
Een prima overwinning waar bij vlagen mooi combinatie spel te zien was bij JO13-1. 
 
Complimenten ook aan de jongens van JO11-1 die zeker in de 1e helft prima voetbalden en de JO13-1 best lastig maakten. Ga zo door jongens !
 
Volgende week zaterdag speelt de JO13-1 tegen de JO15-2.