JO15-3 - JO13-1 0-12

Doelpuntrijk vriendschappelijk potje in het voordeel van JO13-1

RIJSOORD – Zaterdag 31 oktober 2020, de dag dat voor het eerst sinds tijden de besmetting van Covid19 onder de grens van 10.000 kwam. De dag ook dat Rijsoord JO13-1 mocht aantreden tegen de JO15-3. Na de zeperd van vorige week tegen JO15-1 nu weer een krachtmeting tegen oudere jongens. Ook een duel tussen de gebroeders Pascal en Martijn van der Hoek.

De wedstrijd was nog niet koud begonnen of Senne had de 1-0 binnen geknald. Hierna bleef 13-1 de baas op het veld, alleen werden de kansen verprutst doordat er teveel voor eigen succes werd gegaan. Pas in de 23e minuut scoorde Liam de 2-0 en vlak voor rust scoorde Pascal de 3-0.

In de rust werd de afspraak gemaakt om meer en sneller te combineren. Binnen 10 minuten na de rust liep de score uit naar 7-0 door doelpunten van Wahkeem (2) Ferre en Jayden. De kleine kraaien bleven combineren en de keeper van 15-3 had een paar goede reddingen. Pas in de 47e minuut viel de 8-0 van Daan en direct daarna de 9-0 van Liam. De verdediging van 13-1 stond als een huis dus keeper Tim vd Ent had een vrije dag. Had hij ook wel verdiend na de wedstrijd van vorige week. De score van vandaag liep uiteindelijk nog uit naar 12-0. Doelpuntenmakers waren Liam, Joep en de laatste was van Senne.

Er werd bij vlagen goed gespeeld en dat mag ook gezegd worden. Dank gaat uit aan Scheidsrechter Piet Klootwijk die vandaag weer 3 wedstrijden tot een goed einde had gebracht.  Mannen van JO13-1 vergeten jullie de naam van de Scheidsrechter niet te googlen?