In Memoriam: Rien Meijer

In memoriam: Rien Meijer

RIJSOORD – Ons bereikte het droevige bericht dat onze oud-voorzitter Rien Meijer, 9 oktober op 81-jarige leeftijd is overleden. Rien, de laatste jaren meer op afstand betrokken, is vanuit een functie als jeugdvoorzitter uiteindelijk in het begin van deze eeuw een aantal jaar voorzitter van onze vereniging geweest. Ook mag zeker niet onvermeld blijven dat hij als organisator van het eerste uur het initiatief nam om een jaarlijks trainingskamp voor de jeugd vorm te geven. De vele jeugdkampen naar bijvoorbeeld Lunteren waren mede door zijn enthousiasme altijd een groot succes en vele leden zullen daar met veel plezier aan terugdenken. Namens onze vereniging willen wij zijn vrouw en (klein)kinderen condoleren en heel veel sterkte toewensen om dit gemis een plekje te geven.