Jouw stem is geld waard!

Herinnering: Breng vanaf 5 oktober je stem uit voor de club!

RIJSOORD – Ook dit jaar doet V.V. Rijsoord mee met de Rabo ClubSupport actie. Zeker in deze tijd, waarin onze inkomsten onder druk staan vanwege de coronamaatregelen en we nog vier kleedkamers willen renoveren, is jouw stem hard nodig! Het kost je niets… alleen een paar minuten van je tijd.

Dus heb je een rekening bij de Rabobank en ben je lid? Stem dan vanaf 5 oktober via de Rabo bankierenapp of de Rabo website. Wel een rekening, maar nog geen lid? Dit regel je heel eenvoudig via de app of website. Log in en ga naar zelf regelen – Lidmaatschap. Vanaf 2020 is het alleen mogelijk om te stemmen via de app of als je bent ingelogd op de website. Hiervoor is geen stemcode nodig.

Elk lid vanaf 12 jaar mag 5 stemmen uitbrengen en max 2 op dezelfde vereniging of club. Dus heb je stemmen over? Denk dan aan de andere mooie Rijsoordse clubs: de Rijsoordse Molen, De Oranje Vereniging, De IJsclub en Sursum Corda, ook zij kunnen je stem goed gebruiken.

Jouw stem is geld waard! #RaboClubSupport