Penaltybokaal 2020-2021

Tim van der Ent door naar finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Op zaterdag 12 september was het tijdens de rust van de wedstrijd Rijsoord 1 – Spijkenisse 1, de beurt aan JO13-1 om als eerste team te gaan strijden voor een plaats in de finale van de penaltybokaal 2020-2021. Maar dit keer was het voor de jongens anders dan ze gewend waren, in verband met de Corona maatregelen. Door deze maatregelen mochten ze dit keer niet bij aanvang van de wedstrijd met de mannen van Rijsoord 1 het veld oplopen. De afspraak was dat zij zich om 15 uur in het jeugdhome zouden verzamelen, maar om 14.30 uur stonden de jongens al op de voetbalvereniging en waren erg enthousiast.

Uitgelaten liepen de jongens het veld op na het fluitsignaal van de scheidsrechter, vastberaden om het reservekeeper Mitchel van der Spoel moeilijk te maken. Mitchel stond geconcentreerd in het doel en hij liet zich niet van zijn stuk brengen. De jongens hebben allemaal een aantal keren op het doel geschoten en er werden mooie doelpunten gemaakt. De strijd om winnaar te worden ging uiteindelijk tussen Tim v/d Ent en Stijn Spruit. Het was Tim die alle penalty’s in het doel schoot. Gefeliciteerd Tim, jij gaat door naar de finale!

Bekijk hier alle foto’s