Technische staf verwelkomt Stefan van der Meulen

Keepertrainer Hans-Willem Mallon uit de running

RIJSOORD – Misschien was het door de gekke corona-tijd nog niet opgevallen. Maar al enige tijd tobt onze keeperstrainer Hans-Willem Mallon met zijn gezondheid. Hoewel hij hoopte bij de start van het seizoen weer van de partij te zijn heeft hij, mede door een op handen zijnde operatie en een daardoor verwacht langer herstel, in overleg met de technische commissie besloten om zijn rol als keeperstrainer dit seizoen niet uit te oefenen. Dit geeft hem de rust om aan zijn herstel te werken. We wensen Hans-Willem Mallon in ieder geval een voorspoedig herstel toe en zien hem graag weer snel op of langs ons veld.

Vooralsnog hebben we met de binnen onze club zeker niet onbekende Stefan van der Meulen een opvolger gevonden. Stefan heeft de gehele jeugdopleiding bij onze vereniging doorlopen. Als senior heeft hij deel uitgemaakt van onze selectie en als eerste keeper heeft hij het doel verdedigd bij vv Rhoon en sv Bolnes. Hij wil graag met zijn ervaring een bijdrage leveren in het onderhouden en verbeteren van onze keepers van het eerste en tweede elftal. Stefan zal veelal op de dinsdag de keeperstraining verzorgen.

Uiteraard wensen wij hem veel succes en plezier bij het oppakken van deze taak.