Technische staf uitgebreid

Harold van der Ent komt technische staf versterken

RIJSOORD – De actieve volgers van ons eerste elftal hebben het misschien al gezien of gehoord. De technische staf rondom het eerste elftal is uitgebreid met de in de Rotterdamse regio zeker niet onbekende Harold van der Ent. Harold (50 jaar) heeft tot twee jaar geleden nog deel uitgemaakt van de zaterdagselectie van Spartaan’20 en heeft In zijn lange voetbalcarrière ook bij clubs gespeeld als Lombardijen, Sparta, Capelle en DCV. Een man met een schat aan ervaring dus en vorig seizoen was hij reeds assistent bij hoofdklasser Capelle. Die rol wil hij, in het kader van een stage-periode, ook bij ons gaan invullen door aanwezig te zijn op het trainingsveld op in ieder geval de dinsdagavond. Op zaterdag zal hij onze komende tegenstanders gaan analyseren. Harold heten wij in ieder geval van harte welkom en veel plezier en succes bij onze vereniging.