We gaan weer open!

Kantine 4 juli weer open tussen 15.00 uur en 18.00 uur

RIJSOORD – Zoals jullie weten zijn de coronamaatregelen per 1 juli weer versoepeld. Dat betekent dat de kantine weer open mag voor bezoekers. Super natuurlijk dat we elkaar na 3 maanden weer gezellig op kunnen zoeken, bij kunnen praten en een glimp op kunnen vangen van de nieuwe kleedkamers. En dat Peter de Koning tijdens het zomerreces op zaterdag achter de bar wil staan! We kijken er naar uit om jullie weer te begroeten en ontmoeten.

Openingstijden: Iedere zaterdag tussen 15.00 en 18.00 uur – max 54 bezoekers binnen
Bij mooi weer: buiten op het ‘terras’ naast de kantine onbeperkt, mits 1,5 meter afstand

We kunnen open, maar moeten ons wel aan de richtlijnen van het RIVM houden. Nu is dat tijdens de trainingen ook goed gekomen, dus we hebben er alle vertrouwen in dat dat nu ook gaat lukken. We willen hierbij wijzen op ieders eigen verantwoordelijkheid! Houd je aan de regels, dan hebben we samen (sport)plezier.

De afgelopen weken hebben we de kantine ingericht op de 1,5 meter regel. Dit betekent het volgende:

 • Maximaal 54 personen in de kantine.
 • Op terras buiten 1,5 meter afstand.
 • Geen zitplaatsen aan de bar, om het bestellen gemakkelijk en veilig te maken.
 • Geen staplaatsen, alleen zitplaatsen.
 • Bezoekers houden altijd 1,5 meter afstand tot elkaar, tenzij ze uit 1 huishouden komen. Jongeren onder de 18 jaar hoeven onderling geen 1,5 meter afstand te bewaren.
 • De hygiënemaatregelen worden nageleefd.
 • Desinfecteer bij binnenkomst je handen. Doe dat ook na toiletbezoek en schroom niet om het tussentijds te doen.
 • Heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen.
 • Er zijn signings geplakt om de richtlijnen aan te geven.
 • Breng je glazen zelf terug naar de bar.
 • Loop zo min mogelijk heen en weer.
 • Betaal bij voorkeur contactloos of met pin.
 • Bestel aan de bar en ga terug naar je plekje.
 • Sleep niet met tafels en stoelen.
 • Pak geen extra stoelen of barkrukken.
 • Tot 29 augustus – beoogde opening van het seizoen – blijft de keuken gesloten.
 • Vanaf 24 augustus starten de trainingen weer en is de kantine ook tijdens trainingstijden open.

Een heel rijtje… daar zijn we ons van bewust. Maar als we ons met elkaar aan de regels houden, voorkomen we problemen, besmettingen en onnodige financiële schade. Mocht in praktijk blijken dat het niet werkt, dan zijn we helaas genoodzaakt om de kantine weer te sluiten. We hebben de verantwoordelijkheid voor elkaar.

Samen kunnen wij kraaien dit!