Mooi einde van een raar seizoen

RIJSOORD – Zaterdag 27 juni leek het aan de Vlasstraat toch nog even een echte voetbalzaterdag. Ruim 200 jeugdleden hadden zich ingeschreven voor het afsluitende mixed toernooi. En dat zegt iets over hoe ze een partijtje voetbal missen. Op drie velden werden er in verschillende time-slots fanatieke wedstrijdjes gespeeld. Helaas zonder de aanmoediging van ouders, die hun kinderen netjes bij de poort afleverden, maar onder het toeziend oog van trainers en coaches.

 

Het was heerlijk om al die sportieve bedrijvigheid weer te zien en horen. Dat hebben we zo gemist!

Na afloop was er voor de verhitte spelers een heerlijk ijsje van hofleverancier TukTuk en nog een klein aandenken.

Een mooie afsluiting van dit rare seizoen… En dat was mogelijk dankzij de enthousiaste inzet van alle vrijwilligers en sponsoren. Dank jullie wel daarvoor!