Versoepeld de zomer in…

RIJSOORD – De laatste corona persconferentie van gisteren stemt hoopvol. De aangekondigde versoepelingen geven weer ruimte en dat is mooi! Organisatorisch hebben de versoepelingen hier en daar nog wel wat voeten in aarde. Hou daarom onze website en Facebook in de gaten om op de hoogte te blijven van de start van de trainingen, eventuele vriendschappelijke wedstrijden, de verwachte start van de competitie in het amateurvoetbal enz.

Ondanks het positieve bericht van Mark Rutte tijdens de persconferentie gisteren, gelden tot 1 juli nog de eerder door ons opgestelde en gecommuniceerde maatregelen. Door de nieuwe versoepelingen kunnen wij vanaf 1 juli weer bezoekers op het sportcomplex toestaan, mits gehouden wordt aan de 1,5 meterregel. De komende week zullen wij jullie nader informeren over de manier waarop wij dit op een veilige en verantwoorde manier gaan organiseren. En welke richtlijnen we hanteren als op 4 juli de kantine weer een paar uur open gaat. Vanuit de gemeente en de KNVB verwachten wij hier nog richtlijnen voor.