Afsluitend mixed toernooi jeugd

RIJSOORD – Hoewel er niets meer op het spel stond en er geen competitiewedstrijden meer gespeeld zijn, bleef de trainingsopkomst de afgelopen weken geweldig. We zijn blij dat we dit rare seizoen de bal toch nog konden laten rollen. Hiervoor bedanken we iedereen die dit mogelijk gemaakt heeft en de ouders en jeugd voor het vertrouwen.

Op zaterdag 27 juni sluiten we af met een onderling mixed toernooitje. Hier kon de jeugd zich voor inschrijven en op basis daarvan hebben we de volgende tijdvakken gepland:

Veld A

JO7/JO8/JO9 : starten om 08.30 uur – eindtijd rond 10.15 uur

MO9/MO11 : starten om 08.30 uur – eindtijd rond 10.15 uur

Veld C

JO11 : starten om 08.30 uur – eindtijd rond 10.15 uur

Veld D

JO13/JO15 : starten om 08.30 uur – eindtijd rond 11.30 uur

Veld A

MO13/MO15 : starten om 10.30 uur – eindtijd rond 12.30 uur

JO17/JO19 : starten om 10.30 uur – eindtijd rond 12.30 uur

 

Coronamaatregelen

Ondanks het positieve bericht van Mark Rutte tijdens de persconferentie gisteren, gelden voor zaterdag nog de eerder door ons opgestelde en gecommuniceerde maatregelen. Hierdoor is het zaterdag nog altijd niet mogelijk voor ouders om op het sportcomplex het toernooi te bekijken. En de kantine en het jeugdhome zijn nog niet open. Neem dus een bidon met water mee.

Door de nieuwe versoepelingen van de coronamaatregelen kunnen wij vanaf 1 juli weer bezoekers op het sportcomplex toestaan, mits gehouden wordt aan de 1,5 meterregel. De komende week zullen wij jullie nader informeren over de manier waarop wij dit op een veilige en verantwoorde manier gaan organiseren. En welke richtlijnen we hanteren als op 4 juli de kantine weer een paar uur open gaat. Vanuit de gemeente en de KNVB verwachten wij hier nog richtlijnen voor.