Voorlopige indeling meiden

Voorlopige indeling meiden

RIJSOORD – In de pdf in dit bericht vinden jullie de voorlopige indeling voor de meiden voor volgend seizoen. Deze indeling is gemaakt op basis van leeftijd en nog niet per team. De definitieve indeling en de indeling per team, worden in de eerste weken van het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Mocht je onverhoopt je naam of de naam van je kind missen, laat het ons dan zo spoedig mogelijk weten via de trainer van je huidige team.

Zoals jullie zien zijn ook nog niet voor alle teams de trainers bekend. Daar zijn we nog volop naar aan het zoeken. Als er enthousiastelingen zijn die het leuk vinden om mee te bouwen aan de meiden- en damesafdeling van V.V. Rijsoord door als trainer en/of coach aan de slag te gaan… laat het Ardi Huizer weten. Ook als je ambitie hebt om coördinator van de dames en meiden te worden.

Indeling meiden