Ben jij de vrijwilliger die we zoeken?

Op cruciale plekken dringend vrijwilligers nodig

RIJSOORD – Vind je het vanzelfsprekend dat: er scheidsrechters zijn voor de wedstrijden? Er trainers zijn voor de teams? Er een hapje gegeten en gedronken kan worden in de kantine? Het sportpark er netjes bij ligt? En ga zo maar door… Dat is het niet!

Op cruciale plekken dringend hulp nodig
Nu dit seizoen – door de coronacrisis – zo abrupt tot een einde kwam, zijn we volop aan de gang gegaan met de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Op dit moment is nog onzeker wanneer en hoe de start eruit gaat zien, maar ons vizier staat op 1 september. Op cruciale plekken in de vereniging ontstaan gaten die dringend opgevuld moeten worden. Anders gaan er op trainings- en wedstrijddagen straks echt dingen mis. En dat komt echt door een tekort aan mensen. Er zijn gelukkig al veel vrijwilligers die hun kostbare tijd aan de vereniging geven, maar wist je dat ze vaak meerdere rollen vervullen om de gaten op te vullen? Zo wordt de druk op deze mensen steeds hoger en daar schuilt een groot gevaar in. Daarom doen we een beroep op jou.

Welke rol is op jouw lijf geschreven?
Met elkaar willen we het maximale uit voetbal en onze vereniging halen. Denk daarom alsjeblieft na of een van de volgende rollen op jouw lijf is geschreven. Misschien kun je er samen met iemand een duo-baan van maken? Er zijn allerlei invullingen denkbaar en bespreekbaar.

BESTUUR:

Secretaris – vacature (tot volgende ALV Gerda Kranendonk – niet herkiesbaar)
Jeugdvoorzitter – vacature (tot einde dit seizoen Arie Lodder – niet herkiesbaar)
Penningmeester – vacature – Piet van der Meulen stelt zich herkiesbaar
Algemene zaken – vacature – Lydia Markus stelt zich herkiesbaar
Voorzitter – vooraankondiging -> vacature per september 2021 – Ramon de Borst stelt zich niet herkiesbaar

TRAINERS EN TEAMLEIDERS:

Teamleider Rijsoord 1 – Circa 5 uur per week, inclusief wedstrijd
JO19-1 – Circa 5 uur per week, inclusief begeleiden wedstrijd
JO11-4 – Circa 4 uur per week, inclusief begeleiden wedstrijd
JO11-5 – Circa 4 uur per week, inclusief begeleiden wedstrijd
MO9-1 – Circa 4 uur per week, inclusief begeleiden wedstrijd
Coördinator dames en meidenvoetbal – Vanaf 4 uur per week

EN VERDER:

Scheidsrechters – Circa 2 uur per week
Gastheer/gastvrouw nieuwe leden – Piek aan begin seizoen, na winterstop en einde seizoen vanaf paar uur per week
Ledenadministratie – Piek aan begin seizoen, na winterstop en einde seizoen vanaf paar uur per week
Kantinemedewerkers – Circa 1 dienst (dagdeel) in de 5 weken (hoe meer mensen hoe minder frequent of minder uren)
Keukenmedewerkers – Circa 1 dienst (dagdeel) in de 5 weken (hoe meer mensen hoe minder frequent of minder uren)
Schoonmaakploeg – Vanaf 2 uur per week
Onderhoudploeg – Vanaf 2 uur per week
PR en communicatie – Vanaf 1 uur per week
Supportersvereniging – Vanaf 6 uur per maand

Wil je jouw kennis en ervaring met V.V. Rijsoord delen? Neem dan vrijblijvend contact met ons op via het webformulier. Mailen of bellen kan natuurlijk ook: secretaris@vv-rijsoord.nl of 06 23 55 99 59.