Sportieve start van de zomervakantie: de Clubvoetbaldagen

Schrijf je nog snel in voor de Clubvoetbaldagen!

RIJSOORD – De afgelopen week aangekondigde versoepelingen betekenen dat we de Clubvoetbaldagen toch kunnen organiseren voor alle voetballers van 6 t/m 13 jaar. Dat is goed nieuws! Wil je een gezellig en sportief begin van je vakantie? Kom dan 3 dagen in ‘Europese’ voetbalsferen een balletje trappen bij V.V. Rijsoord. Naast het super gevarieerde en uitdagende trainingsprogramma, leer je de ‘Frenkie’ schijnbeweging en ga je samen met je vrienden een onderling toernooi spelen. Hoe gaaf is dat?

De Clubvoetbaldagen worden gehouden op 20, 21 en 22 juli.

Lees alles over de voetbaldagen via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvrijsoord/.

Inschrijving geopend!

V.V. Rijsoord organiseert dit drie daagse voetbalfeest voor alle voetballers van 6 t/m 13 jaar uit de regio. Iedereen kan dus meedoen! Schrijf je alleen of met je teamgenoten in via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvrijsoord/ want VOL is VOL! Dus doe het vandaag nog.