Ook senioren van start

En ook de senioren gaan van start

RIJSOORD – Na overleg met de aanvoerders gaan ook de senioren van start. In verband met de 1,5 meter afstand is het trainingsschema hier en daar wat aangepast. Per week wordt bekeken wat mogelijk is, zo vallen Hemelvaartsdag en 1e Pinksterdag af en kan het zo maar zijn dat we na de persconferentie van woensdag 20 mei weer zaken aan kunnen passen.

Brasco Tuvaljevic en de eerste selectie trainden afgelopen zaterdag in twee groepjes. Dat was naast ‘lekker om weer op het veld te staan’ ook best zwaar. Het tweede elftal hervat na 1e Pinksterdag de trainingen.

Natuurlijk is de beleving anders, want er mogen nog steeds geen bezoekers op het sportpark en ook de kleedkamers, de kantine en het jeugdhome blijven gesloten. We willen iedereen bedanken voor de discipline en het vertrouwen om gehoor te geven aan alle afspraken! Samen maken we het mogelijk!

Hierbij – ter inspiratie – nog even de link naar 1,5 meter trainingsvormen.


Trainingsschema senioren voor week 21:

Maandagavond 20.15 uur: Rijsoord Vrouwen en Rijsoord 3 – Veld D

Dinsdagavond 20.15 uur: Rijsoord 1 – Veld A

Dinsdagavond 20.15 uur: Rijsoord 5 en Rijsoord 7 – Veld D

Dinsdagavond 21.00 uur: Rijsoord 8 – Veld D

Woensdagavond 20.15 uur: 35Plus – Veld D

Donderdagavond 20.15 uur: Hemelvaartsdag – geen trainen