Technische staf tweede elftal

RIJSOORD – Zoals beloofd kunnen wij jullie nu ook informeren over de samenstelling van de technische staf voor ons tweede elftal in het nieuwe seizoen. Patrick Sluimers, afgelopen seizoen al mede verantwoordelijk, zal daar samen met Mitchel Pol de verantwoording krijgen. Mitchel is binnen onze vereniging zeker geen onbekende en heeft al eerder succesvol samengewerkt met Patrick in onze jeugdafdeling. Vanaf deze plek wensen wij Mitchel veel plezier en succes toe bij het invullen van deze voor hem nieuwe uitdaging.

Verder vinden er rondom het tweede elftal geen wijzigingen plaats. Matthijs Kruithof heeft aangegeven graag de rol van assistent trainer in te blijven vullen en ook Jeffrey Vaandrager zet als verzorger/hersteltrainer zijn activiteiten voort. Tenslotte  plakt ook Wim Velthuizen er gewoon nog een jaar aan vast in zijn rol als assistent scheidsrechter.