Gezocht: trainer JO19-1 voor seizoen 2020/2021

RIJSOORD – Ondanks het feit dat we niet kunnen voetballen, zijn we achter de schermen ook al weer volop bezig met het aankomende seizoen. We zijn voor 2020/2021 op zoek naar een enthousiaste trainer voor het selectieteam JO19-1. Het team komt uit in de 2e klasse. Ga jij met dit enthousiaste team die uitdaging aan of ken jij iemand die dit leuk zou vinden?
Wijs hen dan op onderstaande vacature.

V.V. Rijsoord is in de regio een aansprekende voetbalvereniging waar prestatiegericht en met plezier getraind en gespeeld wordt. Er is bij V.V. Rijsoord specifiek aandacht voor de jeugd, dit is uitgewerkt in een meerjaren (technisch) jeugdopleidingsplan. Opleiding en ontwikkeling van spelers richting senioren (technisch, tactisch en mentaal) is voor deze lichting een speerpunt.

Wij zijn op zoek naar een trainer die:
– een bijdrage wil leveren aan de sportieve ontwikkeling van jeugdvoetballers, zowel op individueel als op teamniveau
– boven en tussen de groep kan staan
– die bevlogenheid en drive meebrengt
– minimaal 2 x per week trainingen kan geven en op zaterdag het team kan coachen
– motiveert en inspireert
– actief samenwerkt met jeugdcoördinatoren en andere trainers
– in het bezit is van een trainersdiploma of bereid is dit te halen
– zich bij voorkeur voor langere tijd aan V.V. Rijsoord wil binden

Wat kan je van V.V. Rijsoord verwachten?
– Een enthousiaste spelersgroep
– Goede faciliteiten (materiaal en trainingsvelden)
– Begeleiding door jeugdcoördinatoren
– Overleg en ondersteuning door jeugdcoördinatoren en andere selectietrainers
– Kans om je te ontwikkelen als trainer
– Vergoeding bespreekbaar

Heb jij ervaring met het begeleiden en trainen van jeugdteams (bij voorkeur junioren) en heb je goede communicatieve en sociale vaardigheden? Neem dan contact op met Arie Lodder, jeugdvoorzitter van V.V. Rijsoord via jeugdvoorzitter@vv-rijsoord.nl.