In memoriam: Adrie Roterman

In memoriam: Adrie Roterman

RIJSOORD – Ons bereikte het droevige bericht dat Adrie Roterman op 85-jarige leeftijd is overleden. Adrie was een graag geziene V.V. Rijsoord man. Een ‘echte kraai’ met een enorme staat van dienst: trouwe supporter, mede-oprichter van de Supportersvereniging, samensteller van weekbrief ‘Het Kraaienvangertje’, lid van de maandagochtend schoonmaakploeg, lid van de Raad van Elf en ga zo maar door. In 2011 werd Adrie dus niet voor niets uitgeroepen tot ‘Man van het jaar’.

We gaan Adrie missen. Gelukkig zijn er heel veel mooie herinneringen.

Vanaf deze plek wensen wij de familie veel sterkte en laten we weten dat we meeleven.

De familie zal met Adrie een looproute door Rijsoord volgen op vrijdag 10 april van ca. 13.45 uur. Zo kunnen jullie – ondanks het coronavirus – afscheid nemen van Adrie.