Wees zuinig op onze spullen!

Voetbalvrienden… ff serieus!!

RIJSOORD – In een tijd dat we op elkaar moeten letten en voorzichtig moeten zijn, schijnt het moeilijk te zijn om de boel heel te houden. Normaalgesproken hebben we al last van vernielingen, maar de afgelopen anderhalve week loopt het echt de spuigaten uit.

Dat je je energie kwijt moet, snappen we. Maar ons sportpark is gesloten en dat is niet voor niets! Dus geen vrijbrief om over de hekken heen te klimmen of hekken stuk te maken om vervolgens naar lieve lust aan de netten te gaan hangen, doelen neer te gooien, reclameborden stuk te trappen en ga zo maar door…

Dit soort praktijken kost de club bakken met geld. Dus willen jullie alsjeblieft respecteren dat het sportpark gesloten is, zodat we  – als we straks weer mogen voetballen – niet eerst alles moeten repareren of vervangen. Kunnen wij op jullie rekenen?! Wij zullen in ieder geval zoveel mogelijk achter slot en grendel zetten. Jammer, maar nodig.