In Memoriam: Piet Haasdijk

In memoriam: Piet Haasdijk

RIJSOORD – Ons bereikte het verdrietige bericht dat Piet Haasdijk is overleden. Piet (de melkboer) was een trouwe supporter van ons eerste elftal en maakt – omdat het vanwege het coronavirus niet mogelijk is om iedereen afscheid te laten nemen – woensdag 25 maart nog een laatste ronde door zijn geliefde Rijsoord. Dus wil je op gepaste wijze afscheid nemen sta dan – op 1,5 meter afstand van elkaar – langs de volgende route:

  • 11.00 uur vertrek vanaf de Vondellaan
  • Geerlaan (viaduct richting Rijsoord)
  • Mauritsstraat
  • Mauritsweg
  • Rijksstraatweg
  • Lagendijk

Hier wordt Piet om 11.30 uur in besloten kring begraven.

Wij wensen de familie veel sterkte toe en willen via deze weg laten blijken dat wij aan hen denken en meeleven.