Renovatienieuws

Renovatienieuws: Maandag 9 maart sportpark gesloten!

RIJSOORD – De renovatie is in volle gang. De kleedkamers en toiletten bij het jeugdhome gaan nu de laatste fase in. Maar ook alle nieuwe waterleidingen zijn inmiddels aangelegd. Om deze in gebruik te kunnen nemen moeten de oude waterleidingen weggehaald worden. Dat betekent dat de druk van de leidingen gaat. Maandag 9 maart en een groot deel van dinsdag 10 maart zitten we daarom zonder water. Omdat er geen gebruik gemaakt kan worden van toiletten, douches en de kantine hebben we besloten het sportpark maandagavond gesloten te houden. De verwachting is dat in de loop van dinsdag de nieuwe waterleidingen in gebruik zijn genomen. We vertrouwen op jullie begrip. Er komt iets moois voor terug!

In de week van 16 t/m 23 maart gaan in de kleedkamers en het toilet bij het jeugdhome de vloeren erin. Dan sluiten we dat deel tijdelijk af. Alle activiteiten inclusief de limonade en snoepjes van onze Jeanne verhuizen dan naar de kantine.