Senne van Ooijen naar finale Penaltybokaal

JO 11-1 STRIJDT OM FINALEPLAATS PENALTYBOKAAL

RIJSOORD – Zaterdag 15 februari tijdens de rust van RIJSOORD – AZSV mocht het talentvolle team JO11-1 met elkaar strijden wie namens hun team de finalist ging worden voor de felbegeerde penaltybokaal.

Er was niet speciaal getraind op doeltrappen maar zelfverzekerd waren ze allemaal. Daan, Demy, Ferre, Joep, Keano, Pascal, Senne en Tim. Allemaal hadden ze er zin in en vertrouwen in een goede afloop.

Reservedoelman Mitchel van der Spoel had zich in het doel opgesteld om het de mannen van JO11-1 niet te makkelijk te maken. Na twee genomen doeltrappen bleven alleen Keano en Senne over, die allebei de doeltrappen benutten. In de finale lukte het uiteindelijk Senne om het verschil te maken. Hem zien wij terug in de finale aan het einde van het seizoen.
Senne van harte gefeliciteerd met je behaalde finaleplaats en grote dank aan Mitchel van der Spoel die deze strijd om de penaltybokaal weer mogelijk heeft gemaakt.

Bekijk hier alle foto’s