Voetbalkamp 2020

Schrijf je snel in want VOL = VOL!

Schrijf je nu in voor het voetbalkamp!

RIJSOORD – Natuurlijk gaan we ook dit jaar weer op voetbalkamp. Van 19 tot en met 21 juni kan de jeugd het seizoen weer in stijl afsluiten. De voorbereidingen zijn in volle gang, het begeleidingsteam is compleet én de locatie is geboekt. Dus ben je tussen de 7 tot en met 15 jaar en lid van V.V. Rijsoord? Schrijf je dan in via het formulier hieronder. Het weekend staat ook dit jaar weer bol van de sportieve en gezellige activiteiten.

Jij gaat toch ook mee?

Twijfel je nog? Bekijk dan hier de foto’s van vorig jaar. Dan zie je dat je dit gezellige weekend niet mag missen.

Locatie: ‘den Hazelaar’ in Eersel
Vertrek: vrijdagmiddag 19 juni om 18.00 uur met de bus (17:30 uur aanwezig)
Terug: zondagmiddag 21 juni om +/- 17.00 uur
Kosten: € 55,00
Na betaling is je inschrijving definitief
Maximaal aantal kinderen: 90 (dus schrijf je snel in want VOL=VOL)

 

Ja, ik ga van 19 juni tot en met 21 juni 2020 mee op voetbalkamp
reCAPTCHA is required.