Spelersperikelen

Spelersperikelen

RIJSOORD – Om ons heen horen en lezen we al over diverse spelersmutaties met het oog op het nieuwe voetbalseizoen. Ook onze technische commissie heeft met de huidige selectiespelers gesproken en daarbij is door Casper Gerritse, Lorenzo vd Heijden, Mitchel vd Spoel, Jochem Bakker, Danilo Alkema, Chris Promes en Chantley Job reeds uitgesproken dat zij volgend seizoen graag bij Rijsoord willen blijven voetballen.

Nelson Costa de Brito heeft aangegeven de club te zullen verlaten en ook keeper Ragip Ozrak vertrekt. Hij maakt de overstap maken naar Nieuwenhoorn. Uiteraard willen wij Nelson en Ragip vanaf deze plaats alvast hartelijk danken voor hun inzet bij Rijsoord en rekenen er natuurlijk op dat zij er de komende maanden, samen met de staf en spelers, alles aan zullen doen om Rijsoord in de hoofdklasse te houden.

Zodra er meer nieuws is van de technische commissie over spelersperikelen aangaande het nieuwe seizoen zullen we daar via de website over communiceren.