Sportieve start van de zomervakantie: de Clubvoetbaldagen

Inschrijving Clubvoetbaldagen 2020 geopend!

RIJSOORD – Kom 3 dagen in ‘Europese’ voetbalsferen bij V.V. Rijsoord. Naast het super gevarieerde en uitdagende trainingsprogramma, leer je de ‘Frenkie’ schijnbeweging en ga je samen met je vrienden een onderling toernooi spelen. Hoe gaaf is dat?

De Clubvoetbaldagen worden gehouden op 20, 21 en 22 juli.

Snelle Kanjer Actie

Voor alle snelle inschrijvers is er een te gekke actie. Naam + rugnummer (t.w.v. €12,50) worden namelijk kosteloos gedrukt op je shirt. Zo heeft iedere voetballer zijn unieke voetbalshirt! Lees alles over de voetbaldagen via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvrijsoord/.

Inschrijving geopend!

V.V. Rijsoord organiseert dit drie daagse voetbalfeest voor alle voetballers van 6 t/m 13 jaar uit de regio. Iedereen kan dus meedoen! Schrijf je alleen of met je teamgenoten in via https://www.clubvoetbaldagen.nl/voetbaldagen-vvrijsoord/ want VOL is VOL! De inschrijving is reeds geopend.