Pupil van de Week: Joep Rijsdijk

Joep Rijsdijk Pupil van de Week

RIJSOORD – Aanstaande zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Sportlust ’46 is Joep Rijsdijk de Pupil van de Week. Joep is een echte voetballiefhebber. Hij is groot fan van Liverpool en – ietsje dichterbij huis – Excelsior. Daar mocht hij ook al een keer mee het veld oplopen, dus Pupil van de Week bij Rijsoord is een koud kunstje. Zijn favoriete speler is Cristiano Ronaldo, maar in één adem noemt hij daarbij ook onze eigen Casper Gerritsen. Nou Joep, die zie je zaterdag in actie komen en laten we hopen dat Casper net als vorige week het net weet te vinden.

Joep is – net als Casper – aanvaller en speelt in JO11-1. Het leukste aan voetbal vindt hij: scoren en winnen! Dus Rijsoord 1… jullie weten hoe je van Joep een gelukkig man kan maken.

Heel veel plezier zaterdag Joep!