Brasco Tuvaljevic volgt Marco van Rijn op

Brasco Tuvaljevic komend seizoen de nieuwe trainer bij V.V. Rijsoord

RIJSOORD – De technische commissie en het bestuur van V.V. Rijsoord zijn er in geslaagd om een opvolger te contracteren voor de eind dit seizoen vertrekkende Marco van Rijn. De keuze is gevallen op de ambitieuze trainer Brasco Tuvaljevic. (43) uit Rotterdam. Als (jeugd)speler is Brasco actief geweest bij Spartaan’20 en Feyenoord en bij de senioren kwam hij o.a. uit voor Barendrecht en Sparta.

Brasco heeft de laatste jaren een aantal zondagteams (Dubbeldam en XerxesDZB) als trainer onder zijn hoede gehad en heeft veel kennis en ervaring  opgedaan bij Betaald Voetbal Organisaties zoals  Excelsior (jeugd), Dordrecht (jeugd), Jong fc Den Bosch en dit seizoen als assistent van Jeroen Rijsdijk bij Jong Sparta.

Vanaf deze plaats wensen wij Brasco Tuvaljevic alvast een succesvolle tijd toe bij V.V. Rijsoord.