Penaltybokaal JO11-3

Ivo van Steenbergen door naar finale

RIJSOORD – Zaterdag 18 januari tijdens de eerste competitiewedstrijd na de winterstop tegen sc Feyenoord mocht JO11-3 op voor de Penaltybokaal. In de rust nam reservekeeper Mitchel van der Spoel plaats onder de lat.

In de eerste ronde wisten Thijs, Danial en Ivo hem te passeren. In de tweede ronde lukte dat pupil van de week Levy, Luuk, Julian, Enrique en Liam. Dus er moest een derde ronde aan te pas komen. Alleen Danial en Ivo vonden het net. Opperste concentratie bij beide mannen in de vierde ronde. Danial miste en Ivo bleef zijn zenuwen de baas en schoot de bal links langs Mitchel. Gefeliciteerd Ivo, we zien jou terug in de finale.

En bedankt Levi, Thijs, Danial, Luuk, Julian, Enrique, Ivo, Liam en Ivy dat jullie er waren!

 

Bekijk hier alle foto’s