Zeer geslaagde strandtraining Rijsoord Vrouwen en Meisjes

RIJSOORD – Afgelopen zaterdag zijn de Rijsoord vrouwen en meisjes met ongeveer 40 speelsters, trainers/trainsters en begeleiding naar de Maasvlakte geweest voor een strandtraining. De MO 9, MO 11, MO 13, MO 15 en Vrouwen kunnen terugkijken op een zeer geslaagde activiteit, die zeker nog een herhaling gaat krijgen. Helaas kon niet iedereen mee maar het was toch nog een grote groep die op de winderige maar gelukkig droge Maasvlakte ruim een uur lekker bezig zijn geweest. Gezien de reacties heeft iedereen het prima naar de zin gehad.

Langs deze weg willen wij Mariëlle Bode bedanken voor de prima organisatie van deze dag, het bestuur van V.V. Rijsoord voor het regelen van een bus van Milot Reizen (in het bijzonder Lydia Markus en Gerda Kranendonk) waarbij ook de BCR heeft meegedacht, Ariëne Bode en Nathalie Huizer voor het verzorgen van de koffie, thee, chocomel, fristi, koeken en een prima verzorgde lunch. En natuurlijk alle speelsters en trainsters/trainers die er voor hebben gezorgd dat wij kunnen terugkijken op een bijzonder geslaagde activiteit.
Iedereen nogmaals super bedankt.