In Memoriam: Cor Wilschut

In memoriam: Cor Wilschut

RIJSOORD – Ons bereikte het droevige bericht dat Cor Wilschut is overleden op 2 januari 2020 op 89 jarige leeftijd. Cor is altijd heel betrokken geweest bij V.V. Rijsoord. Cor was de laatste smid in Rijsoord, dus toen de kantine werd gebouwd stond hij als echte kraai op en leverde het benodigde staal. Cor was ook de grondlegger voor de Supportersvereniging zoals we deze tot op de dag van vandaag nog kennen. Hij regelde indertijd busreizen voor de supporters en daaruit is de Supp ontstaan. Maar hij was niet alleen betrokken bij de voetbalvereniging. Ook de IJsclub en de Oranjevereniging konden op hem rekenen. Een op en top Rijsoordenaar.

Op 8 januari om 14.30 uur is de afscheidsplechtigheid voor Cor in de aula van rouwcentrum ‘Vredehof’ aan de Lagendijk. Van 13.45 uur tot 14.15 uur is er gelegenheid tot condoleren.

Wij wensen de familie veel sterkte toe.