Marco van Rijn vertrekt einde seizoen

Marco van Rijn vertrekt einde seizoen

RIJSOORD – Trainer Marco van Rijn heeft helaas aangegeven dat hij niet gaat bijtekenen bij Rijsoord. In eerste instantie hadden beide partijen de intentie uitgesproken met elkaar door te gaan. Echter voordat de details besproken en de contract verlenging geëffectueerd kon worden, werd Marco benaderd door een andere voor hem ook mooie club. Ondanks de goede band die hij en Rijsoord in die korte periode hebben opgebouwd, heeft Marco puur op basis van de sportieve mogelijkheden toch gekozen voor deze andere club.

Wij als bestuur, TC en club betreuren dit ten zeerste doch gunnen Marco dit stukje erkenning. Marco heeft de toezegging gedaan dat hij met heel zijn ziel en zaligheid samen met de spelers en de staf er alles aan gaat doen om de rest van het seizoen Rijsoord te behouden voor de hoofdklasse. En daar hebben we alle vertrouwen in.