Penaltybokaal

Luka Chang door naar finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 7 december was het tijdens de rust van de wedstrijd Rijsoord 1 – Smitshoek 1, de beurt aan JO11-4 om te strijden voor een plaats in de finale van de penaltybokaal. Maar eerst mochten ze mee het veld op met de mannen van Rijsoord 1. Na een supersprint was het wachten op de rust.

Uitgelaten liepen de jongens het veld op na het fluitsignaal van de scheidsrechter, vastberaden om het reservekeeper Mitchel van der Spoel moeilijk te maken. Mitchel stond geconcentreerd in het doel, maar hij liet zich niet van zijn stuk brengen. De jongens hebben allemaal 2 keer op het doel geschoten en er werden door een aantal mooie doelpunten gemaakt. Het was Luka die beide penalty’s in het doel schoot. Gefeliciteerd Luka, jij gaat door naar de finale!