Pupil van de Week: Luuk Stoppelenburg

Luuk Stoppelenburg Pupil van de Week

RIJSOORD – Op 7 december, tijdens de wedstrijd Rijsoord – Smitshoek, is Luuk Stoppelenburg de pupil van de week. Op dinsdagavond werd hij door jeugdvoorzitter Arie Lodder verrast tijdens zijn training. Luuk speelt dit seizoen in de JO11-4. Voetbal zit bij Luuk in de genen, want ook zijn broer voetbalt bij Rijsoord en zijn vader is trainer. Maar dat is niet de enige reden dat Luuk op voetbal is gegaan. Hij vindt wedstrijden spelen met zijn teammaten namelijk super leuk.

Als je aan Luuk vraagt wie zijn favoriete speler is, hoeft hij niet lang na te denken. Dat is Paulo Dybala van Juventus! Zijn favoriete club is natuurlijk Feyenoord. Aanstaande zaterdag krijgt Luuk een kijkje achter de schermen van een thuiswedstrijd van het eerste team van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen Smitshoek. Wij wensen Luuk heel veel plezier zaterdag.