Ferre Klootwijk Pupil van de Week

RIJSOORD – Op 23 november, tijdens de wedstrijd Rijsoord – ARC, is Ferre Klootwijk de pupil van de week. Gisterenavond werd hij door jeugdcoördinator Ardi Huizer verrast tijdens zijn training.

Ferre speelt dit seizoen in de JO11-1 als centrale middenvelder. Ferre vindt voetballen al heel lang erg leuk, hij zit dan ook al vanaf zijn vijfde jaar op de voetbal. Ferre is een fanatiek baasje en kan in het voetbal al zijn energie kwijt. Ferre vindt niets mooiers aan voetballen dan een doelpunt maken tijdens de wedstrijd. Dus dat zit zaterdagmiddag wel goed als hij de aftrap mag nemen.

De favoriete speler van Ferre scoort ook regelmatig en speelt bij Barcelona, dat is niemand minder dan Lionel Messi. De favoriete voetbalclub van Ferre is daarom ook Barcelona. Heel veel plezier zaterdag Ferre!