Penaltybokaal JO13-1

Sem Jerins plaatst zich voor finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 2 november ging JO13-1 op voor de penaltybokaal. De mannen hadden al een pittige wedstrijd in de benen en drie punten in ‘the pocket’, dus voldoende zelfvertrouwen.

Geconcentreerd begonnen ze aan hun penaltyreeks en na 2 beurten was het een afvalrace tussen vier goaltjesdieven. Mooi om te vermelden is dat steady verdediger Olaf daar ook bij zat. Koen was de eerste afvaller, daarna miste Sjoerd, dus de eindstrijd ging tussen Olaf en Sem.

Sem schoot beheerst in en durfde daarna niet te kijken hoe Olaf het ervan af bracht. Na het ‘oeh jammer’ van alle aanwezigen werd het Sem duidelijk dat hij als winnaar uit de bus was gekomen. Gefeliciteerd Sem! We zien jou terug in de finale.

En dank jullie wel JO13-1 dat jullie er weer in groten getale waren!

Bekijk hier de foto’s