Hij komt... Hij komt, die lieve goede Sint

Hij komt, hij komt die lieve goede sint

RIJSOORD – Ben je lid van V.V. Rijsoord en tussen de 5 en 9 jaar? Dan ben je van harte welkom op het Sinterklaasfeest aan de Vlasstraat. Want ook dit jaar komt Sinterklaas naar zijn favoriete voetbalclub V.V. Rijsoord. Op woensdagmiddag 27 november van 14.30 uur tot 16.30 uur komt hij speciaal voor jullie naar de kantine van V.V. Rijsoord. Natuurlijk zijn broertjes of zusjes tussen de 5 en 9 jaar ook van harte welkom!

Vind je het leuk om voor de Sint een kleurplaat te maken. Print dan de kleurplaat onder de link op deze pagina en kleur hem mooi in. Je kunt hem inleveren bij Jeanne in het jeugdhome. Vergeet je niet je naam erop te zetten?

Kleurplaat Sinterklaas

Kom je ook?

Geef je dan vóór 18 november op via onderstaand formulier.

 

Ja, ik kom ook naar het Sinterklaasfeest op 27 november
V.V. Rijsoord werkt conform de Algemene Verordening Gegevensbescherming. De gegevens op dit formulier worden alleen gebruikt om je aanmelding te verwerken en voor het Grote Boek van Sinterklaas. Mocht je hier bezwaar tegen hebben, neem dan contact met ons op via: redactie@vv-rijsoord.nl.
reCAPTCHA is required.