Steef Buijs vertrekt

Hoofdtrainer Steef Buijs vertrekt bij V.V. Rijsoord

Rijsoord – Afgelopen zaterdag sijpelden de berichten al door dat trainer Steef Buijs had aangegeven zijn contract met Rijsoord per direct te willen beëindigen. Vanavond hebben wij hier met elkaar over gesproken. En hoewel deze uitspraak is gedaan vanuit een stuk emotie, is toch in gezamenlijk overleg besloten om de overeenkomst per direct te beëindigen. Wij betreuren de situatie, maar gaan op zoek naar een opvolger. Tot die tijd zal de huidige assistent trainer, Danny Wijnstekers, de taken overnemen.

Het bestuur en de technische commissie willen Steef Buijs hartelijk bedanken voor zijn inzet bij onze club. Hij heeft er vorig seizoen mede voor gezorgd dat Rijsoord weer terugkeerde in de hoofdklasse, na een verdiend kampioenschap.

Beide partijen hebben afgesproken dat dit de enige berichtgeving zal zijn rondom deze situatie.

Het bestuur en technische commissie.