Penaltybokaal JO13-2

Randy wint finaleplaats Penaltybokaal

RIJSOORD – De jongens van JO13-2 waren afgelopen zaterdag 5 oktober aan de beurt om met elkaar te gaan strijden om een finaleplaats voor de felbegeerede penaltybokaal.

Stijn, Justin, Liam, Randy, Matthijs, Karel, Dustin, Finn, Tim, Lucas en Tim hadden er allemaal zin in. Na een eigen gewonnen wedstrijd met 4 doelpunten, zagen ze deze strijd met veel vertrouwen tegemoet. Behalve Randy, want die had deze ochtend een penalty gemist.

In het doel, had reservekeeper Mitchel van der Spoel zich opgesteld om zoveel mogelijk ballen uit het net te houden. Dat leek in de eerste ronde geen gemakkelijke opgave. Want achtereenvolgens Stijn, Justin, Liam en Randy maakten een doelpunt. Maar hierna mistten alle andere spelers.

In de tweede ronde waren het alleen Justin en Randy die het doel wisten te vinden.

Uiteindelijk was het Randy, de penaltymisser van de ochtend, die er met de finaleplaats vandoor ging.

Van harte gefeliciteerd Randy en wij wensen je heel veel succes bij de finale van de penaltybokaal aan het einde van het seizoen.

Bekijk hier alle foto’s