Matz van Veen Pupil van de Week

RIJSOORD – Op 5 oktober, tijdens de wedstrijd Rijsoord – FC ‘s-Gravenzande, is de 10-jarige Matz van Veen de pupil van de week . Matz speelt dit seizoen in de JO11/2 en als spits van dit talentvolle team heeft hij al de nodige doelpunten op zijn naam mogen zetten.

Als sinds hij kan lopen, loopt Matz van Veen al rond op de vereniging. Dat kan ook bijna niet anders met zulke actieve “club-ouders en grootouders”. Maar nu is het eindelijk zover dat Matz zelf een hele belangrijke rol mag gaan spelen als pupil van de week.

Dat Matz oog heeft voor ander voetbaltalent blijkt wel als je hem vraagt naar zijn favoriete voetbalheld. Dat is namelijk Virgil van Dijk
De favoriete club van Matz is natuurlijk Feyenoord, maar in één adem noemt hij daar ook V.V. Rijsoord bij.

Aanstaande zaterdag krijgt Matz een kijkje achter de schermen van een thuiswedstrijd van het eerste team van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen FC ‘s-Gravenzande. Wij wensen hem heel veel plezier komende zaterdag!