Penaltybokaal JO13-3

Pepijn van der Steen door naar finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 28 september was het tijdens de rust van de wedstrijd Rijsoord 1 – Spijkenisse 1, de beurt aan JO13-3 om te strijden voor een plaats in de finale van de penaltybokaal. Maar eerst mochten ze mee het veld op met de mannen van Rijsoord 1. Na een supersprint was het wachten op de rust.


Uitgelaten liepen de jongens het veld op na het fluitsignaal van de scheidsrechter, vastberaden om het reservekeeper Mitchell van der Spoel moeilijk te maken. Mitchell stond geconcentreerd in het doel, maar de eerste ronde moesten de jongens nog warm schieten. De tweede ronde waren de jongens warm en kreeg Mitchell een paar pittige schoten te verwerken. Pepijn was deze middag het meest trefzeker. Hij schoot beide penalty’s en gaat door naar de finale. Gefeliciteerd Pepijn!

Bekijk hier alle foto’s