Middenvelder Tess Roos Pupil van de Week

Tess Roos Pupil van de Week

RIJSOORD – Op 28 september, tijdens de wedstrijd Rijsoord – Spijkenisse, is Tess Roos de pupil van de week . Op dinsdagavond werd zij door jeugdvoorzitter Arie Lodder verrast tijdens haar training. Tess speelt dit seizoen in de MO13. Tess speelt op het middenveld en rent tijdens de wedstrijden heel wat af. Ze gaat echt voor de bal.

 

Tess is van jongs af aan al met voetbal bezig. Er gaat dan ook geen dag voorbij of Tess is actief met een bal. De voetbal gaat zelfs mee naar school. Als je aan Tess vraagt wie haar favoriete speler is dan hoeft zij niet lang na te denken. Dat is Lieke Martens!
De favoriete club van Tess is de Rotterdamse club waar veel spelers van V.V. Rijsoord fan van zijn, namelijk Feyenoord.

Aanstaande zaterdag krijgt Tess een kijkje achter de schermen van een thuiswedstrijd van het eerste team van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen Spijkenisse. Wij wensen haar heel veel plezier komende zaterdag!