Penaltybokaal MO11

Noor Streunding door naar finale Penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 14 september trapten de meiden van MO 11 af in de strijd om de penaltybokaal. Op deze zonnige dag liepen ze eerst met de spelers van Rijsoord 1 het veld op. Voor een aantal was het de eerste keer en ook best een beetje spannend. Maar tijdens de sprint naar de zijlijn straalde het plezier er vanaf.

Na een heerlijke ‘douche’ onder de sproeiers stelden de meiden zich in de rust op voor hun penaltyreeks. En hoe leuk is het dat je dan tegenover de keepster van Dames 1: Mariëlle Bode komt te staan? Die kreeg in twee rondes de nodige pittige schoten te verwerken. Noor Streunding was deze middag het meest trefzeker. Zij schoot beide penalty’s binnen en gaat door naar de finale. Gefeliciteerd Noor! En leuk dat jullie er waren meiden!

Bekijk hier alle foto’s