MO11 op voor penaltybokaal

MO11 op voor penaltybokaal

RIJSOORD – Zaterdag 14 september, tijdens de rust van de wedstrijd tegen Achilles ’29, mogen de meiden van MO11 zich opmaken voor hun pogingen vanaf de penaltystip. De grote vraag is: welke speler kwalificeert zich voor de grote finale aan het einde van het seizoen? Zaterdag rond 15.30 uur weten we meer.

Tijdens de rust bij de wedstrijden van het eerste elftal strijdt de jeugd van V.V. Rijsoord om de felbegeerde titel ‘Penaltykoning/in 2019/2020’. Elke thuiswedstrijd wordt een team geselecteerd en mogen alle spelers van dat team twee strafschoppen nemen. Degene die dit het beste doet, wordt aan het einde van het seizoen uitgenodigd voor de finale. Behalve het nemen van de strafschoppen lopen de pupillen bij aanvang van de wedstrijd ook samen met de spelers van het eerste elftal het veld op.