Pupil van de week: Joy Tieleman

Joy Tieleman Pupil van de week

RIJSOORD – Joy Tieleman heeft dit seizoen de primeur: hij is aanstaande zaterdag 14 september de eerste Pupil van de week van het seizoen 2019/2020. Gisterenavond werd hij door jeugdcoördinator Jeroen Troost verrast tijdens zijn training. Vooraf was er al volop contact geweest met zijn vader Johan, die zelf (al is het wel weer even geleden) bij Rijsoord 1 gevoetbald heeft. Het voetballen is Joy dus met de paplepel ingegeven. En de keuze voor V.V. Rijsoord was ook vanaf het begin af aan duidelijk.

Joy is de linksback van JO11-1 en houdt ervan om een balletje te trappen. Zijn favoriete club is Feyenoord en zijn grote voorbeeld is Frenkie de Jong. Al hopen wij dat hij, net als zijn vader, gewoon voor Rijsoord blijft kiezen. Barcelona is zo ver weg…

Heel veel plezier zaterdag Joy!