Staf nieuws

Nieuws V.V. Rijsoord staf

RIJSOORD – Het is een enorme zoektocht geweest om de open gevallen plaatsen na het vertrek van Marco Nijssen (assistent-trainer), Iris v.d. Giessen (verzorging) en Eddy Bestebreur (teammanager) in te vullen. Het bestuur is dan ook blij om de komst van Danny Wijnstekers (veel ervaring opgedaan bij sv Slikkerveer) bekend te mogen maken. Hij wil graag en met veel enthousiasme de taak van assistent-trainer naast de hoofdtrainer Steef Buijs invullen. Voor de verzorging hebben de meesten al gezien dat Menno de Groot (hiervoor vele jaren werkzaam bij sc Feyenoord) deze taak op zich heeft genomen. De keeperstrainer blijft ook dit seizoen Hans Willem Mallon. Voor de functie van  teammanager is helaas nog geen invulling en vragen we bij deze om je bij ons te melden als je een kandidaat zou weten of het misschien zelf wel wil vullen. In ieder geval wensen wij de “staf” voor dit seizoen heel veel plezier en succes toe in de Hoofdklasse A.

Ook bij het tweede elftal is een wijziging doorgevoerd in de staf. Assistent-trainer Sander Willemstein keerde terug naar zijn ‘s-Gravendeel. Patrick Sluimers is de staf daar komen versterken. Jarenlang speler van ons eerste elftal en de laatste jaren veel ervaring opgedaan als enthousiast trainer bij onze jeugd. Hij zal samen met ‘good-old’ Cees van den Heerik verantwoordelijk zijn voor het tweede elftal, daarbij geassisteerd door Matthijs Kruithof (ook teammanager). De verzorging blijft in handen van Jeffrey Vaandrager. Wim Velthuizen zal de functie van assistent-scheidsrechter blijven invullen. Ook het tweede elftal wensen wij bij hun terugkeer in reserve-hoofdklasse veel plezier en sportief succes toe.