Afscheidswedstrijd Mike van Gool op 23 augustus

23 augustus 19.30 uur

Afscheidswedstrijd Mike van Gool op 23 augustus

Zoals algemeen bekend heeft Mike van Gool zijn laatste officiële wedstrijd in Rijsoord 1 gespeeld. Hij had reeds aangegeven dat het afgelopen seizoen zijn laatste zou zijn en wat is er dan mooier dan af te sluiten met een kampioenschap en daar nog extra kleur aan te geven door ook in deze wedstrijd het net nog eens te vinden.

Een “echte afscheidswedstrijd”, waar hij met zijn staat van dienst bij gerenommeerde clubs en de laatste 7 jaar dus bij “zijn” club Rijsoord meer dan recht op heeft. En dus gunnen we Mike deze wedstrijd. Met “oud” teamgenoten gaan we nog een balletje trappen en er een gezellige avond van maken. Iedereen is zeker van harte welkom op vrijdag 23 augustus, de “wedstrijd” begint om 19.30 uur. 

Oud-spelers en oud-teamgenoten die nog geen rechtstreekse uitnodiging hebben ontvangen zijn natuurlijk ook van harte welkom. Neem dan even contact op met ons bestuurslid Emo van Dijk, tel.nr 06-10827844.