Voorlopige indeling seizoen 2019-2020

Voorlopige indeling pupillen en jeugd seizoen 2019-2020

RIJSOORD – Achter de schermen is (en wordt nog steeds) hard gewerkt aan de voorlopige indeling voor het seizoen 2019-2020. Zoals jullie bij het klikken op de link naar het schema kunnen zien, zijn we nog met trainers in gesprek. Deze gesprekken ronden we de komende weken af.

Voor de indeling van JO19 en JO17 is het nog puzzelen. Er zijn op dit moment te weinig spelers om drie JO17 teams in te schrijven en te veel spelers voor twee teams. De komende weken buigen we ons verder over de mogelijkheden, bijvoorbeeld rond wat schuiven richting JO19 of dispensatie aanvragen. Daar zijn we nog niet uit en dat is de reden dat we er nu voor hebben gekozen om JO17 als één geheel in dit overzicht te zetten. De vacature voor een trainer JO17-1 staat uit.

We willen benadrukken dat het gaat om een voorlopige indeling! Er kunnen begin volgend seizoen nog wijzigingen optreden.

De indeling is gemaakt door de technisch jeugdcoördinatoren en het hoofd jeugdopleiding, waarbij afstemming heeft plaatsgevonden met trainers.

Updates voor de indeling en informatie over het trainingsschema voor volgend seizoen en de data van de eerste trainingen volgt  z.s.m. dus hou de site in de gaten.

Voor vragen kunnen jullie terecht bij jeugdvoorzitter Arie Lodder via 06 20 61 97 96 of bij hoofd jeugdopleiding Vincent van Noord via 06 17 84 79 24.

Voorlopige indeling seizoen 2019-2020