Vrijwilligersavond 25 mei vanaf 19.00 uur

NIEUWS over de Vrijwilligersavond op 25 mei!

RIJSOORD – 25 mei wordt in alle opzichten een grote dag en met een beetje vertrouwen: dubbel feest. De vrijwilligersavond staat gepland en het vlaggenschip speelt in Kloetinge de kampioenswedstrijd. Spannend! Het vraagt wel om de nodige aanpassingen in de bekende draaiboeken, maar dat houdt het werk leuk. We zetten hierbij even wat zaken op een rij. Zegt het voort! Delen = lief.

  • Aanvang vrijwilligersavond: 19.00 uur i.p.v. 20.00 uur! (In alle gevallen, dus ook bij verlies met meer dan 2 punten verschil…maar daar gaan we niet van uit-:)
  • Verwachte aankomst spelersbus: tussen 19.15 – 19.30 uur

Het zou toch fantastisch zijn als we niet alleen al onze vrijwilligers in het zonnetje kunnen zetten, maar ook nog een kampioensfeestje kunnen vieren.

Tot zaterdag!