Quin, Vince en Chloë door naar finale Penaltybokaal

Jongste afdeling van V.V. Rijsoord strijdt om penaltybokaal

RIJSOORD – Wie de jeugd heeft heeft de toekomst! Dat geldt zeker voor V.V. Rijsoord. Namens de jongste afdeling JO-7 streden afgelopen zaterdag maar liefst 3 van de 5 teams O7 voor het eerst om een finaleplaats van de penaltybokaal.

Namens JO7-1 waren aanwezig, Mees van Ooijen, Quin Klootwijk, Emir Akyue, David Nipius, Bart Kranendonk en Zion Willems
Namens JO7-2 ; Cas van der Poel, Jimmy Nijman, Luub Boere, Jasper op den Brouw, Vince Siegers en Roy Horsten
Namens JOY-5 ; Noelle Frissen, Chloë Brouns, Feline van der Beek en Luara Willemstein

Trainer en oud doelman van V.V. Rijsoord, Aart Kranendonk was aanwezig om alles in goede banen te leiden. En reserve doelman Joep Nooteboom had zich weer beschikbaar gesteld om het de kleine dames en heren zo moeilijk mogelijk te maken.

Indrukwekkend hoe deze jonge spelers al zo’n goed schot in de benen hebben. Allemaal wisten ze in de buurt van het doel te komen. Er kan echter maar één de winnaar zijn en namens de JO7-1 was dat Quin Klootwijk. Van JO7-2 wist Vince Siegers de overwinning binnen te slepen, en bij de JO7-5 was dat Chloë Brouns.

Wij feliciteren Quin, Vince en Chloë met hun behaalde finaleplaats en wensen hun veel succes tijdens de grote finale .

Bekijk hier alle foto’s