Afsluiting seizoen: 6 juni voor O7 t/m O13

6 juni seizoensafsluiting O7 t/m O13

RIJSOORD – De tijd vliegt, nog een paar weken en dan zit het voetbalseizoen er weer op. Tot die tijd staan er voor alle teams nog de nodige (spannende) wedstrijden op het programma. Toch willen we alvast de datum en het programma voor de seizoensafsluiting van de onderbouw met jullie delen. We hopen natuurlijk op een grote opkomst voor de Finale van de Penaltybokaal en voor de Speler/Speelster van het jaar verkiezing.

Wat gaan we doen op 6 juni?
Er wordt niet meer getraind die avond.

Vanaf 18.00 uur is iedereen van O7 t/m O13 van harte welkom om de finalisten van de Penaltybokaal aan te moedigen, net zolang tot we de Penaltykoning of Penaltykoningin hebben.

18.10 uur : Start Penaltybokaal op het hoofdveld
18.45 uur – 19.30 uur : O7 t/m O10 patatjes eten in de kantine en speler/speelster van het jaar verkiezing
19.45 uur – 20.30 uur : O11 t/m O13 patatjes eten in de kantine en speler/speelster van het jaar verkiezing